Veebilehe kasutajatingimused

Viimati täiendatud: 5. detsember 2020

 1. Üldinfo

  1. Merelaagri veebilehe kasutajatingimused (edaspidi kasutajatingimused) käivad internetilehekülgede kohta (edaspidi veebileht), mis kuuluvad merelaager.ee domeeni alla.
  2. Veebilehe kasutamisega kinnitab kasutaja, et on käesolevate tingimustega tutvunud, neist aru saanud ja nõustub nendega täielikult.
 2. Veebilehel olev informatsioon

  1. Kuigi oleme teinud omalt poolt kõik võimaliku, et veebilehel olev info oleks täpne ja täielik, ei taga me info õigsust ega vastuta tagajärgede eest, mis võivad tuleneda väärinfo kasutamisest.
 3. Isikuandmete töötlemine

  Infot selle kohta, kuidas taotleme isikuandmeid, leiate siit.

 4. Vastutuse piirang

  1. Veebilehe sisu on kasutamiseks põhimõttel nagu on (as-is). Me ei anna tagatisi veebilehe ega sellel leiduva info sisu kohta. Me ei vastuta kahju eest, mida veebilehe kasutamine võib põhjustada, isegi juhul, kui olime teadlikud veebilehel olevast veast.
 5. Autoriõigus

  1. Kogu veebilehel leiduv info, sealhulgas veebilehe kujundus ja tarkvara, kuulub merelaagrile, kui ei ole teisiti sätestatud, ja seda võib kasutada vaid mitteärilistel eesmärkidel.
  2. Veebilehel sisalduvate piltide jagamine ilma meie eelneva kirjaliku loata on keelatud. Laagrilastel ja nende lähimatel pereliikmetel on õigus oma lähiringkonnale osa pilte jagada ja üles laadida, ent nad on kohustatud need maha võtma, kui neilt seda palutakse.
  3. Laagrivahetuse jooksul pildistamise kohta leiate infot meie kodukorrast.
  4. Merelaagri brändi ja logomärkide kasutamise kohta leiate infot siit.
  5. Veebisaidi lähtekoodi on võimalik sirvida siin, ent seda ei või kasutada / reproda, ei osadena ega täielikult, ilma merelaagri eelneva kirjaliku nõusolekuta.
 6. Lingid

  1. Veebilehel olevad lingid kolmandate osapoolte internetilehekülgedele on vaid refereerimiseks ja/või täiendava, laagrist mittesõltuva info leidmise hõlbustamiseks. Nende linkide olemasolu ei tohiks käsitleda meie heakskiiduna lehekülgedel leiduva info või pakutavate teenuste kohta. Taoliste linkide kasutamine toimub kasutaja enda riisikol ja me ei vastuta selliste lehekülgede sisu, kättesaadavuse ega kasutamise eest. Me ei ole kindlaks teinud sellistel lehekülgedel leiduva info tõesust, täpsust ega usaldusväärsust.
 7. Küpsised (Cookies) ning Web Storage

  Infot küpsiste ja Web Storage'i kasutamise kohta leiate siit.

Meid Toetavad