Ahto

Ahto elu ja töö ongi merelaager ja muidugi ka veemoto. Ametilt on ta koolitatud meremees – laevamehaanik. Võib öelda, et ilmselt nakatus ta merepisikuga juba lapsena Noorte Meremeeste Klubis ja Simiste merelaagris käies. Tema käte, mõtete ja ideede abil on laagris valminud kõik, mis silmaga näha. Noortega on ta töötanud viimased paarkümmend aastat – nii laagris kui ka Eesti veemoto järelkasvu treenides.

2014. aastal pälvis Ahto tubli töö eest veemoto noortetreenerina riikliku spordipreemia.
2015. aasta veebruaris pälvis ta elupäästja III klassi medali.
Aasta mereharija 2019.

Kai

Sarnaselt Kati ja Ahtoga on ka tema merepisik pärit Noorte Meremeeste Klubi ajast, kust ta muuhulgas töötas laevakokana õppelaeval Juku. Ta on õppinud ettevõtlust ja ärijuhtimist ning tal on pikaajaline töökogemus turismivaldkonnas nii merel kui maal. Viimasel ajal on ta saamas töökogemusi rahvastiku tervishoiu valdkonnas. Aastast 2016 on ta tagasi lapsepõlve nostalgiaradadel merelaagris. Talle meeldib meri ja tal on hea meel, kui saab noorte merearmastusele kaasa aidata.

Kati

Kati elu märksõnadeks on meri ja lapsed. Ka tema kutsumus on alguse saanud Noorte Meremeeste Klubist, kus ta oli lapsena kasvandik ja hiljem tööl erinevatel ametikohtadel... ikka õpetades. Esmased kogemused merelaagri kasvatajana sai ta juba Simiste laagrist. Kui ta just laagris ei ole, õpetab ta järelkasvu lasteaias. Tema õpitud erialad ongi koolieelne pedagoogika ja noorsootöö.

Aasta mereharija 2012.

Leho

Leho on noorsootöötaja suure tähega. Selleks on ta ka õppinud. Merelaagri meeskonda sulandus ta juba üle kümne aasta tagasi, on korralikult ära õppinud kõik olulised meretarkused ja oskab neid suurepäraselt noortele edasi anda. Igapäevaselt rakendab ta oma oskusi noortega töötamisel Kaitseliidus.

2010. aastal nimetati Leho Järvamaa parimaks noorsootöötajaks.

Tiia

Tiia on merelaagri meeskonna pesamuna. Tema on saanud tuule tiibadesse Laoküla merelaagrist. Algul oli ta siin kasvandik, siis kasvataja ja nüüd juhatab juba mitmendat aastat oma vahetust. Kuna igasugune organiseerimine tuleb tal väga hästi välja, siis tema erialaks on vaba aja ja puhketegevuse korraldus (rekreatsioonikorraldus). Lisaks lööb ta aktiivselt kaasa veemoto suurvõistluste korraldamisel.

Meid Toetavad